Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Domin321

Poszukiwanie pozostałości po I i II wojnie światowej

Rekomendowane odpowiedzi

Domin321   

Szukamy wiadomości o miejscach, w których mogą znajdować się pozostałości po wielkich wojnach.

Witam.

Jestem wielkim poszukiwaczem i znalazłem już wiele rzeczy ale zawsze chciałem znaleźć czołg. Jeżeli ktoś ma namiary na miejsca, w których może znajdować się ta machina to proszę o odpowiedź. Proszę o jak najbardziej możliwie dokładne namiary.

Pozdrawiam

Edytowane przez secesjonista
poprawiono pisownię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Czyli co? Ktoś ma ci podać dokładne współrzędne geograficzne Tygrysa lub Pantery a już potem ty sam tego "panzera" namierzysz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

piracie, bez sarkazmu. ;)

Kolego Domin321.Jakbym znał lokalizację wraków pojazdów pancernych, to sam bym ich poszukał lub wydobył.

Nikt Ci raczej nie pomoże. No ale może?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

No trudno nie być sarkastycznym jeśli koleś twierdzi, że jest poszukiwaczem a doprasza się o dokładne miejscówki. Tak to i ja mogę dokonywać wiekopomnych odkryć!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Coby ino poszukiwaczem, on jest wielkim poszukiwaczem. Nb najwięcej złomu leży podobno w morzu Gregu, powinieneś zatem najwięcej z nas wiedzieć.

Edytowane przez Tomasz N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poldas   

Nikt nie chce pomóc?

Ale się pastwicie nad nim.

No to ja daję namiar;

Scherman Firefly. Państwo - Belgia. Miasto - Tielt. Znajduje się na placu "Generaal Maczekplein".

Jakby się tam Domina Belgowie czepiali, to niech się powoła na to, że to polski czołg i guzik im do niego.

Uwaga!

Podaję kolejny namiar - 55°34′N 36°42′E

Aby tam się udać, potrzebna jest wiza.

Ale warto, bo tam jest największy asortyment tego rodzaju złomu na świecie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
atrix   

Szukamy wiadomości o miejscach, w których mogą znajdować się pozostałości po wielkich wojnach.

Witam.

Jestem wielkim poszukiwaczem i znalazłem już wiele rzeczy ale zawsze chciałem znaleźć czołg. Jeżeli ktoś ma namiary na miejsca, w których może znajdować się ta machina to proszę o odpowiedź. Proszę o jak najbardziej możliwie dokładne namiary.

Pozdrawiam

No to wpierw zapraszam do zapoznania się z bibliografią dotyczącą I i II WS. Tam wszystko znajdziesz. Jak piszesz na razie jesteś wielkim poszukiwaczem, coś jak Indiana Jones.Jak się oczytasz będziesz BWP :thumbup:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.