Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
xGxHxBx

Kto Rządzi Światem, Rząd Światowy, Nowy Porządek Świata - Cytaty znanych osób

Rekomendowane odpowiedzi

Atoli te teorie poczęły się głównie w XVIII i XIX wieku a mamy już XXI, a ziszczenia Światowego Rządu jak nie widać, tak nie widać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
fake   

W nawiązaniu do bieżącego tematu zastanawiają mnie następujące kwestie:

1. Co jest wynikiem tak sceptycznego nastawienia Kolegów?

2. Czy Koledzy całkowicie odrzucają wszystkie "teorie spiskowe" związane z NWO?

Pozdrawiam,

Fake

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
fake   

Sceptyczne względem czego: konkretnie?

Względem np. istnienia tajnych stowarzyszeń, które obsadzają swoich członków na pozycjach władzy.

Pozdrawiam,

Fake

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z pragmatycznego punktu widzenia trudno jest przyjąć, że ów "światowy rząd" może się składać, wedle różnorakich teorii, z tak różnorodnych grup jak: masoni, Żydzi, jezuici, bankierzy, producenci GMO, kosmici, gnostycy, wytwórcy sztucznych smug kondensacyjnych i można by tak wymieniać jeszcze długo. I jakoś tak się dzieje, że wszyscy oni rządzą światem i to całkiem zgodnie. Mają tak wielką władzę, że... co i rusz na youtube pojawiają sie filmiki demaskujące ich niecne knowania.

Każdy może sobie obejrzeć... to co to za tajna i realna władza?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

to co to za tajna i realna władza?

Bo, secesjonisto, jak każdy wie, pod latarnią najciemniej.

Jak widać kamuflaż działa idealnie i niezawodnie.

Niech wszyscy wiedzą o tajnej organizacji, która rządzi światem, niech demaskują nasze działania i tak większość, zdecydowana większość podejdzie do tego tak jak Ty.

A my możemy spokojnie działać, pociągać za sznurki i tak nikt nie uwierzy, że są jakieś...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
fake   

Bo, secesjonisto, jak każdy wie, pod latarnią najciemniej.

Jak widać kamuflaż działa idealnie i niezawodnie.

Niech wszyscy wiedzą o tajnej organizacji, która rządzi światem, niech demaskują nasze działania i tak większość, zdecydowana większość podejdzie do tego tak jak Ty.

A my możemy spokojnie działać, pociągać za sznurki i tak nikt nie uwierzy, że są jakieś...

:)

Zgadzam się w 100% z Capricornusem.

Tak, jak napisał dziewiętnastowieczny poeta Charles Pierre Baudelaire: „Najcelniejszym z forteli diabła jest dowieść wam, że diabeł nie istnieje” — (tłum. Joanna Guze).

A gdybym zamiast określenia "członkowie tajnych organizacji" użył określenia psychopaci, którzy piastują wysokie stanowiska związane z władzą (rząd, banki, finanse, itp.), to jakie by było podejście secesjonisty i pozostałych kolegów?

Pozdrawiam,

Fake

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Psychopaci słabo się sprawdzają w bankowości - jakiś konkretny przykład?

Jestem ciekaw w którym kierunku sznurek ciągną złowrodzy jezuici i czy jest to ten sam kierunek ciągnięcia jaki wybrali masoni?

Czy Opus Dei zgodzi się ciągnąć owe sznurki w tym samym kierunku co Żydzi?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
fraszka   

Secesjonisto. Twój ostatni post wydał mi się rozsądny. Pozwoliłam sobie przytoczyć go w rozmowie z "czystym 100 % wyznawcą teorii spiskowej", który uważa, że za całe zło odpowiada jedna nacja (wiadomo która). Z uwagi na sklerozę zmieniłam ciut Twoją wypowiedź i powiedziałam o iluminatach i masonach. I wiesz co się dowiedziałam? Że iluminaci przeniknęli struktury masonów, zresztą jak i innych tajnych stowarzyszeń. Więc Twoje pytanie czy Opus Dei zgodzi się ciągnąć sznurki w tym samym kierunku co Żydzi jest naiwne. :lol: Ludzie Opus Dei są marionetkami. Im się tylko wydaje, że robią to co chcą.

No i tyle w temacie. Nie masz ani Ty ani ja żadnego racjonalnego (tak przynajmniej by nam się wydawało) argumentu, którego nie można zbić w ten sposób.

Kiedyś pytałam się też o tych, którzy za sznurki pociągają, zapytałam się - po co to robią. Dowiedziałam się, że to psychopaci, których może podniecać czy w inny sposób zadowalać "bawienie się" całymi narodami. Grasz w jakieś gry? To wyobraź sobie, że świat to plansza, a Ty masz ograć przeciwnika. Zwracasz wtedy uwagę, że twoja decyzja o kryzysie bankowym spowoduje śmierć tysięcy osób, a setki tysięcy ograbi z oszczędności? Ja kiedyś grałam jeszcze na Amidze w grę gdzie trzeba było budować piramidy, karmić ludzi etc. Jak kilkuset mi "zmarło" nie przejmowałam się, o ile w końcu piramidę wybudowałam! Nie pamiętam, czy mogłam napadać na sąsiadów, jeśli tak, pewnie napadałam. To była gra, ale czym się ona różni od życia? Dla psychopaty pewnie niczym. :(

A co do ziszczenia się NWO, zaczęło się na dobre chyba w XIX w. zobacz co przyniósł XX w. przez dzisiaj czczoną Rzeź Ormian, przez obydwie wojny światowe, a skończywszy na ISIS i destabilizacji świata arabskiego. Żaden wiek przed XX w nie zaznał tyle zła i cierpienia milionów ludzi. Więc może czas NWO jest bliski?

Mnie ciekawi, przyjmując że NWO nastąpi co będzie potem, żadne imperium nie trwało wiecznie i jak popatrzeć każde kolejne trwa krócej. Więc NWO to góra 100 lat, a potem? Co będzie potem? :thumbup:

Edytowane przez fraszka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Więc NWO to góra 100 lat, a potem? Co będzie potem?

Potem będzie rząd międzyplanetarny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Aja wiem od innego w 100% zwolennika NWO, że iluminaci to tak naprawdę nieświadome niczego narzędzie którym sterują Żydzi przeniknąwszy w ich szeregi.

Zresztą najpewniej obaj się mylą i nieświadomie swymi wypowiedziami czynią jedynie zasłonę dymną ukrywając prawdziwego demiurga NWO - jakiegoś zupełnie

nieznanego "Doktora Zło".

Największy "holokaust" to efekt zakwaszenia wód oceanicznych w okresie permu, no ale tego nie można zrzucić na NWO. Nie wiem czy akurat wiek XX wyróżnia

się jakoś szczególnie na tle poprzednich epok co do ilości konfliktów i stopnia ich okrucieństwa. Na pewno jest nas więcej przez co (i przez postęp

technologiczny) Ziemia stała się niejako "ciaśniejsza", rozwój technik militarnych dał w efekcie możliwość bardziej masowego zabijania.

Wspomina się Ormian, a ktoś pamięta: halosis Milesiou?

A fiasko wszelakich NWO upatruję w czymś niezwykle trywialnym, a powszechnym - ludzkim egoizmie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.