Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
ciekawy

Sprzedam bądź kupię - wydawnictwa, starocie itp.

Rekomendowane odpowiedzi

To jest warte 209 zł. ja sprzedam za 137 zł. Całkowicie nowe nieużywane z kolorowymi zdjęciami, razem ok. 1500 stron.

Obniżkę robisz? :mrgreen: :mrgreen: Jeśli sprzedajesz wszystkie razem, to ja odpadam. :? Myślałem, że może pojedynczymi egzemplarzami... :roll:

To wychodzi z 25 zł. za książkę... To naprawdę okazja, ale wole je sprzedać wszystkie za jednym razem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Sprzedam tanio książkę "Ocalić cara Mikołaja II" Shay McNeal. Książka jest w bardzo dobrym stanie, twarda oprawa. Jeśli kogoś interesuja klimaty pogrążonej w rewolucyjnych walkach Rosji z lat 1917-1918, to z całą pewnością jest to książka dla niego.

Cena bardzo niska, gotowy jestem do negocjacji 8)

Ewentualnie wymienię na jakąś pozycję (w dobrym stanie) o Starożytnym Rzymie 8)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gosia_08   

Mam do sprzedania 2 nowe części kolekcji Historia Powszechna dodawanej do Gazety Wyborczej:

TOM 14 - Cywilizacje Wschodu (XVII-XIX wiek). Od wielkich rewolucji do restauracji

TOM 18 - Wiek totalitaryzmu - I wojna światowa i zarzewie II wojny światowej

Zainteresowanych proszę o kontakt :roll:

GG: 8037873

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   

Witam,

Sprzedam tanio książkę "Ocalić cara Mikołaja II" Shay McNeal. Książka jest w bardzo dobrym stanie, twarda oprawa. Jeśli kogoś interesuja klimaty pogrążonej w rewolucyjnych walkach Rosji z lat 1917-1918, to z całą pewnością jest to książka dla niego.

Cena bardzo niska, gotowy jestem do negocjacji 8)

Ewentualnie wymienię na jakąś pozycję (w dobrym stanie) o Starożytnym Rzymie 8)

Oferta już nieaktualna. Książka znalazła posiadacza (w mojej osobie ;P).

Pozdrawiam :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Sprzedam tanio dwie książki dotyczące starożytności, a mianowicie: "Dzieje Greków i Rzymian" Zygmunta Kubiaka (twarda oprawa, obwoluta, stan idealny, raz czytana) i "Neron odarty z mitów" Richarda Hollanda (miękka oprawa, stan dobry+, raz czytana).

Cena w sumie niespecjalnie wygórowana. Proponuję za obie 20 zł, ale jest to cena ewentualnie podlegająca negocjacji :P

Jakby był kto zainteresowany, to gg: 4095362 lub na mojego maila słać propozycje ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   

Witam,

A ja mam złoty dukat (lustrzankę) z Franciszkiem Józefem z 1914r. ile to jest warte.

Autentyk z 1914, czy nowobicie? Jeden dukat, czy czterodukat? Jeśli autentyk, to zależy w jakim stanie, ale sądząc po ogólnych cenach, w raczej dobrym stanie, będzie wart pewnie w granicach 200 -350 zł, chociaż zależy od zachowania i naturalnie rzecz biorąc kupca :D

Tak mi się przynajmniej wydaje.

Pozdrawiam :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   
myslałem że więcej

Wszystko zależy od stanu monety, a także sposobu sprzedaży i klienta. Nie wykluczam, większej wartości monety, lecz na sprzedaży aukcyjnej, np. na allegro, raczej dużo większej kwoty nie udałoby Ci się wynegocjować, choć próbować można...

Pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

wieszm nie jestem zainteresowany sprzedażą, Poprostu chcialem wiedzieć ile to jest warte, co najwyżej zamieniłbym się na coś o wiele starszego, np na jakąś srebrną antyczną grecką monetę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam następujące pozycje:

Maria Wacholc „Śpiewnik Polski”

Praca zbiorowa „Grosser Atlas des Tierleben"

Jerome Bureau, Gilles Delamarre “Barcelona Olympia 1992” wydanie niemieckie

Ludwig Schubert, Rolf Seelmann – Eggebert „Europas Konigs Hauser”

K. Krager, S. Lieven, g. Riess “Westermann Atlas fur Berliner Grundschulen“

“Harms Berliner Grundschulatlas”

„Der Grosse Duden -1 – Rechtschreibung”

Karl – Dieter Bunting, Dorothea Ader „Worterbuch zur deutsche Rechtschreibung”

Oskar Neisinger “Mit dem Papst durch Deutschland” -

Otto Siegner “Kopenhagen” wydanie niemieckie

Gregor Spohr „Herten”

Christian Walther „Der junge Rhein” – wydanie niemieckie, częściowo francuskie;

Wolfgang Ribbe, Jurgen Schmadeke „Kleine Berlin – Geschichte”

Gottlieb Leinz “die deutsche Malerei”

“Arte die Kunstgeschichte der Welt “ Band 3, 5

Adrian Devine “Sekrety magii domowej”

kontakt na priv, gg...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.