Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Roman Różyński

nowa strona o wojskowości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowiłem założyć własną stronę internetową na której zamieszczam tytuły moich artykułów-do wzięcia za złotówkę.

Zapraszam do zapoznania się.

Chwilowo tylko jeden artykuł ale 2 kolejne już w przygotowaniu.

http://marek-rogowicz-historia-wojskowosc.manifo.com/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ta symboliczna złotówka to ma być jakiś żart?

Nie, całkiem poważnie, z tego co wiem przelew o tej wysokości jest możliwy, a tak zupełnie za darmo nie chce mi się pisać.

Muszę mieć jakąś motywację-choćby minimalną.

Edytowane przez Roman Różyński

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ubawiłeś mnie w tym momencie setnie. Nie ma to jak mieć nadmiernie wysokie zdanie o samym sobie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ubawiłeś mnie w tym momencie setnie. Nie ma to jak mieć nadmiernie wysokie zdanie o samym sobie...

Wybacz ale piszesz chyba nie na temat-temat nie jest o mnie a o stronce i ewentualnie artykułach tam publikowanych, czy zaś mam nadmiernie czy nie nadmiernie wysokie zdanie o sobie to moja sprawa i nie zamierzam na ten temat dyskutować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Artykuł za kasę... ja może dziwny jestem, ale jeśli nie znam autora i nie wiem czego się spodziewać po jego twórczości, to w życiu nie zapłaciłbym. Nawet tej złotówki. Może więc warto jednak zacząć od darmowego udostępniania swoich tekstów, a dopiero gdy wyrobisz sobie jakąś "renomę", to wtedy pomyśleć o takim "sprzedawaniu" artykułów. Bo na razie to nie wróżę Ci za wielu chętnych do płacenia. W internecie jest masa darmowych materiałów. Po co więc płacić za "kota w worku"?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

To już nie jest kwestia sumy a raczej kwestia fatygi. Jak miałbym się gimnastykować aby Ci tego zeta przesłać to wolę poklikać za innym źródłem informacji.

Ale życzę sukcesów!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adam1234   

Czy te artykuły oparte są na źródłach, czy może na opracowaniach? Bo jeżeli znajdują się w nich jakiekolwiek odwołania do, tfu (niedobrze mi się robi, jak wymieniam to słowo, jeszcze raz tfu, i jeszcze tfu), opracowań to wybacz, ale po prostu naciągasz ludzi na kasę, a za taką złotówkę mam 1/15 dużej kawy w coffee heaven. I jestem przekonany, że twórczość nieoparta wyłącznie na źródłach w żadnym razie nie zrównoważy tych dwu i pół łyka.

Edytowane przez adam1234

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

He, he, u mnie na poczcie opłata za przelew jest większa niż cena tych artykułów :rolleyes:.

Herr Gott ,

Na Poczcie ? a internet banking słyszałeś ? ;)

Ad Rem ,

Drogi Romanie ,

Poniewaz co do Twojej inicjatywy mam podobne zdanie jak Albinos :) to pozwolę sobie jedynie zacytować jego opinie , która IMHO jest zupełnie słuszna :

Może więc warto jednak zacząć od darmowego udostępniania swoich tekstów, a dopiero gdy wyrobisz sobie jakąś "renomę", to wtedy pomyśleć o takim "sprzedawaniu" artykułów. Bo na razie to nie wróżę Ci za wielu chętnych do płacenia. W internecie jest masa darmowych materiałów. Po co więc płacić za "kota w worku"?

Edytowane przez lancaster

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

Eee, nie kpijcie sobie z Romana.

Poza tym, ja mógłbym zrobić taki przelew ( nawet grosz leje za darmo ), ale mimo to jest to kupowanie kota w worku.

Nie mam pewności, czy po zakupie otrzymam rzetelna treść, Nie siedząc w epoce, nawet nie wiedziałbym, czy zostałem potraktowany uczciwie.

P.S.

Romanie, nie bierz tego do siebie, ja tylko ustosunkowałem się do inicjatywy, tak ogólnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Całkiem prawicowy filtr. Poza tym ludzie wyżej cenią to za co płacą od tego za darmo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Grupok   

Zgadzam się z ogółem. Na to, by płacono, trzeba sobie wypracować pewną renomę. Mało kto się skusi na kota w worku.

Nawet Radosław Sikora człowiek o dużo bardziej rozpoznawalnym nazwisku udostępnia na swojej stronie materiały za darmo.

A to raczej źle wróży twojej stronie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie opinie, myślę żę ta:

Może więc warto jednak zacząć od darmowego udostępniania swoich tekstów, a dopiero gdy wyrobisz sobie jakąś "renomę", to wtedy pomyśleć o takim "sprzedawaniu" artykułów.

jest szczególnie godna uwagi.

Muszę tylko przerobić stronkę tak żeby można było te darmowe-startowe materiały ściągać, myślę że 5 sztuk reklamowych wystarczy ? Co wy na to ?

Jak przerobię dam znać w tym temacie.

Czy te artykuły oparte są na źródłach, czy może na opracowaniach? Bo jeżeli znajdują się w nich jakiekolwiek odwołania do, tfu (niedobrze mi się robi, jak wymieniam to słowo, jeszcze raz tfu, i jeszcze tfu), opracowań to wybacz, ale po prostu naciągasz ludzi na kasę,

W tym pierwszym jest odwołanie do jednego opracowania(cała reszta bazuje na źródłach), oczywiście mogę szybko naprawić ten błąd. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.