Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
lancaster

Wasze Góry

Rekomendowane odpowiedzi

Wołodia   

Czy owi zakapiorzy w dalszym ciągu popijają endemiczny szlachetny trunek zwany winem marki "Bieszczady"? -ach te wspomnienia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maxgall   

Spotkałem jednego który był całkowitym abstynentem (od kilku lat, jak sam z dumą twierdził) - tak więc nawet w tym aspekcie upadek w Bieszczadach... to znaczy zmiany, zmiany zmiany ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tego nie jestem w stanie potwierdzić, albowiem jestem nieortodoksyjnym abstynentem ;).

Przesławne wino marki "Bieszczady" tak sławione w pieśniach jest nadal obecne na półkach i cieszy się niezasłużoną popularnością wśród turystów. Zdarzyło mi się nawet mieć z tego powodu "nieprzyjemności" ze strony zacnych miejscowych. Kiedyś taką grupkę z wyższej półki, która poszukiwała produktu lokalnego zaprowadziłam do wiejskiego sklepiku w Kalnicy. Zachwyceni goście wykupili nie dość, ze cały zapas tego przezacnego trunku ale wszystkie wino w kartonowych pudełeczkach. Następnego dnia idę do następnej grupy,która była w ośrodku w Kalnicy. Od strony sklepu słyszę sponiewierany głos: suszy nas, ty czarna nie rób nam tego więcej.

Edytowane przez lucyna beata

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
harry   

Kotlina Kłodzka i Góry Stołowe , miodzio :) , Harry chyba z tych okolic ( sporo wie o Radkowie ) ;)

Wiem też sporo o wszystkich innych miastach, miasteczkach wsiach i przysiółkach. Jako, że większość dorosłego życia spędziłem w Sudetach i na Pogórzu Sudeckim (a i tytuł przewodnika sudeckiego zobowiązuje), więc mam do tych gór stosunek sentymentalno- szowinistyczny :lol:.

Poza Sudetami, uwielbiam wypady w Beskid Sądecki. Dwa pasma (Jaworzyny Krynickiej i Radziejowej) przecięte błękitną wstęgą Popradu. Wspaniałe widoki i niezapomniane wrażenia. Polecam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wiem też sporo o wszystkich innych miastach, miasteczkach wsiach i przysiółkach. Jako, że większość dorosłego życia spędziłem w Sudetach i na Pogórzu Sudeckim (a i tytuł przewodnika sudeckiego zobowiązuje), więc mam do tych gór stosunek sentymentalno- szowinistyczny :lol:.

Poza Sudetami, uwielbiam wypady w Beskid Sądecki. Dwa pasma (Jaworzyny Krynickiej i Radziejowej) przecięte błękitną wstęgą Popradu. Wspaniałe widoki i niezapomniane wrażenia. Polecam.

:) :) :) Przewodnik Sudecki , imponujące - szczerze gratuluje - i ciesze się ze nasz stosunek do Sudetów jest zbliżony , mam pewne pytanie ale pozwolę je sobie zadać na priva

serdecznie pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.