Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Narya

Andrzej Lepper (1954 - 2011)

Rekomendowane odpowiedzi

Glasisch   

Ja o jego śmierci dowiedziałem się przedwczoraj na obozie nie mieliśmy radia, telewizji, ani gazet. Myślę, że zabił się z powodu swojego syna.

tak samobójstwo? Nie był mamlasem, życie polityczne mu mocno dało we znaki. Za dużo wiedział, a są takie środki, jak się okazuje, że można zainscenizować samobójstwo bez śladów. To co mówią massmedia to typowa papka, bo teraz najważniejszy jest LONDYN ( w kategoriach swoistej przewrotności historii, to, czego nie zniszczyły w roku Heinkle i Junkersy, to kończą kolorowi obywatele byłej władczyni mórz]) oraz pytanie liberałów, czy małe dziewczynki można fotografować jak dorosłe kobiety ... coś bardziej zboczonego nie słyszałem w polskim programie "Pytanie na śniadanie" w TVP 1.

Edytowane przez Glasisch

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adam1234   
Za dużo wiedział, a są takie środki, jak się okazuje, że można zainscenizować samobójstwo bez śladów.

:D :D :D Klasyk. Brak dowodów na istnienie spisku najlepszym dowodem na jego istnienie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

tak samobójstwo? Nie był mamlasem, życie polityczne mu mocno dało we znaki. Za dużo wiedział, a są takie środki, jak się okazuje, że można zainscenizować samobójstwo bez śladów. To co mówią massmedia to typowa papka, bo teraz najważniejszy jest LONDYN ( w kategoriach swoistej przewrotności historii, to, czego nie zniszczyły w roku Heinkle i Junkersy, to kończą kolorowi obywatele byłej władczyni mórz]) oraz pytanie liberałów, czy małe dziewczynki można fotografować jak dorosłe kobiety ... coś bardziej zboczonego nie słyszałem w polskim programie "Pytanie na śniadanie" w TVP 1.

Nie bardzo rozumiem rozbudowanych myśli użytkownika.

Świat nie zainteresował się śmiercią Leppera w związku z okładką "Vogue'a" i zdjęciami na facebooku?

Za dużo wiedział o czym?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Glasisch   

Nie bardzo rozumiem rozbudowanych myśli użytkownika.

Świat nie zainteresował się śmiercią Leppera w związku z okładką "Vogue'a" i zdjęciami na facebooku?

Za dużo wiedział o czym?

Ty wiesz wszystko a jak nie czujesz bluesa, to masz problem :thumbup:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Na historykach dyskusja na ten temat została zabroniona-niestety służby specjalne [

Tak, potwierdzam. Zerknąłem do owego wątku. Zachowanie tamtejszych modów to totalny skandal. Net Skater i Silent Hunter przebijają wszelkie normy. Nie dość, że bazgrolą po czyichś postach, to jeszcze arogancją i potrzebą jakiejś zwierzęcej dominacji przerastają starożytnych faraonów.

Jeżeli chodzi o ichnie działy Mównica i Historia Alternatywna, to praktycznie nie da się tam prowadzić sensownej rozmowy. W pierwszym z tych działów nawet za wypowiedzenie własnego zdania można wylecieć (tak jak ja). O karygodnej stronniczości nawet nie wspomnę (wyzywający mnie publicznie moi oponenci nie otrzymali nawet reprymendy słownej). Jeszcze wrócę do tej sprawy.

Bardzo przepraszam za zboczenie z właściwego tematu, ale musiałem to gdzieś napisać.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Gronostaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Interesujące że mord na Lepperze został szybko wyciszony-nigdzie nic się o tym nie wspomina.

Oczywiście rewelacje Sakowicza zostały całkowicie zbagatelizowane przez prokuraturę

W ostatnim internetowym wpisie na ten temat:

http://www.rp.pl/artykul/698904,698874-Jest-sledztwo-w-sprawie-smierci-Leppera.html

możemy przeczytać:

Sakiewicz został przesłuchany w weekend jako świadek w sprawie samobójstwa Andrzeja Leppera. Prokuratura nie ujawniła szczegółów.

No i pewnie nie ujawni-świetnie że tak łatwo i bezboleśnie można w Polsce zamordować znaną postać jeśli chce się wyłamać ze zmowy milczenia na temat kulisów władzy.

Moja wiara w demokrację zaczyna powracać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   
No i pewnie nie ujawni-świetnie że tak łatwo i bezboleśnie można w Polsce zamordować znaną postać jeśli chce się wyłamać ze zmowy milczenia na temat kulisów władzy.

Naprawdę - prosiłbym o jakieś solidne dowody na to, że to było "morderstwo". Bo wszystkie zgony, co nie pasują nam do danego wizernuku (nie posiadamy o motywacjach i szczegółach wiedzy) będziemy nazywać morderstwami ... Czy np. nikt nie chce przyjąć do wiadomości faktu, że dana osoba mogła mieć duże kłopoty (np. finansowe, małżeńskie, czy inne), które doprowodziły ją do głębokiej depresji, a w konsekwencji czego - do aktu samobójstwa (autodestrukcji) ? Czy za wszystkim muszą wiecznie stać jakieś "CIEMNE SIŁY" (które jak wiemy są mocą sprawczą w tzw. Spiskowej Teorii Dziejów) ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Interesujące że mord na Lepperze został szybko wyciszony-nigdzie nic się o tym nie wspomina.

Oczywiście rewelacje Sakowicza zostały całkowicie zbagatelizowane przez prokuraturę

W ostatnim internetowym wpisie na ten temat:

http://www.rp.pl/artykul/698904,698874-Jest-sledztwo-w-sprawie-smierci-Leppera.html

możemy przeczytać:

Sakiewicz został przesłuchany w weekend jako świadek w sprawie samobójstwa Andrzeja Leppera. Prokuratura nie ujawniła szczegółów

No i pewnie nie ujawni-świetnie że tak łatwo i bezboleśnie można w Polsce zamordować znaną postać jeśli chce się wyłamać ze zmowy milczenia na temat kulisów władzy.

Moja wiara w demokrację zaczyna powracać.

To bardzo dobry obyczaj, a mym zdaniem wręcz wymóg pracy śledczej - by prokurator prowadzący przesłuchanie świadka nie ujawniał szczegółów jego zeznań.

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę - prosiłbym o jakieś solidne dowody na to, że to było "morderstwo".

Nie morderstwo a seria, zacytuję siebie:

Oczywiście w tle inne-wcześniejsze morderstwo zwane samobójstwem:

http://wiadomosci.dz...amobojstwo.html

To wystarczający dowód.

To bardzo dobry obyczaj, a mym zdaniem wręcz wymóg pracy śledczej - by prokurator prowadzący przesłuchanie świadka nie ujawniał szczegółów jego zeznań.

Zdaje się jednak że powinien je wykorzystać do śledztwa-o jego kontynuacji nic nie wiadomo.

Żadna prominentna osoba z pierwszych stron gazet nie jest ciągana do prokuratury choćby w charakterze świadka.

Podsumowując mogę stwierdzić że jeśli chcesz brać udział w polityce i nie chcesz być martwy musisz trzymać język za zębami-jak wiadomo prokuratura nie rowiązała ani jednej sprawy mordu politycznego w Polsce.

Parę przykładów:

Falzman, Sekuła, Hutyra, Adwent, itd.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Interesujące że mord na Lepperze został szybko wyciszony-nigdzie nic się o tym nie wspomina.

Kogo sprawa interesuje, ten sprawę wspomina. Że nie wszystkie przekaziory szukaja tu nadal sensacji? Nie muszą. Jakie wyciszanie i przez kogo?

A nazywanie sprawy mordem - na jakiej podstawie? Ewentualne wątpliwości zostały wyjaśnione. Nie ma podstaw kwestionowanie wersji samobójstwa. Jak ktoś wierzy w morderstwo, jego prawo. Ale przekaziory nie mają obowiązku podzielać jego obsesji.

Równie dobrze mógłbyś pisać o wyciszeniu i zmowie milczenia w sprawie zamordowania Geremka czy zamachu na Millera.

Oczywiście rewelacje Sakowicza zostały całkowicie zbagatelizowane przez prokuraturę

Jakie rewelacje, taka reakcja.

Żadna prominentna osoba z pierwszych stron gazet nie jest ciągana do prokuratury choćby w charakterze świadka.

prokuratura ma przesłuchiwać według klucza prominentności? Zaczynając od Putina, Obamy i BXVI? A nie wedle klucza ewentualnej wiedzy o sprawie?

Podsumowując mogę stwierdzić że jeśli chcesz brać udział w polityce i nie chcesz być martwy musisz trzymać język za zębami

To już jesteś na celowniku.

Edytowane przez Widłobrody

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.