Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Glasisch

Czasopismo marynistyczne "Okręty Wojenne" Tarnowskie Góry

Jak znajdujesz Okręty Wojenne"  

  1. 1. Czy jeste? jego czytelnikiem, je?eli tak, jak cz?sto

    • Czego w nim najbardziej szukasz ?
      0
    • Jakie artyku?y podoba?y si? Tobie?
      0
    • Jakie si? Tobie nie podoba?y
      0
    • Jakie s? Twoje propozycje uatrakcyjnienia
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Glasisch   

Bardzo trudne.

Robisz Wasc tutaj za ministra propagandy,pismo reklamujesz i podajesz ceny.Sam ten temat zalozyles i nikt Cie do tego nie zmuszal.Pozniej jak ktos wykazuje zainteresowanie prenumerata, udzielasz o dziwo chamskich i opryskliwych odpowiedzi.Nie ja tu chce na Was zarobic,a wiec oczekuje wlasciwego podejscia i nie moja w tym glowa,aby po Polsce szukac Wascinego "szefula".W normalnej firmie za podobne zachowanie masz Wasc kopa z roboty w piec minut bez najmniejszego gadania,bo ja najzwyczajniej kompromitujesz.

Przy takim profesjonalnym podejsciu wcale mnie nie dziwia Twoje publiczne placze na brak zatrudnienia i za PRL-em wzdychania.

Czy to takie trudne do zrozumienia?

i takie złote myśli nikogo tutaj z adminów oczywiście nie ruszają ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No tam ja jestem winny,ze o cene pisma pytam,a administracja grzeszy tym ze kol.Glasisch odpowiedzi udzielic nie potrafi :) Paradne doprawdy.

Czlowieku zakladasz temat czasopismo reklamujacy.Zadaje Ci najzwyklejsze w zyciu pytanie o jego cene.Zadaje Ci je nie prywatnie,ale na forum,ktorego uzytkownicy sa Waszymi potencjalnymi klientami.I coz otrzymuje?

Glupawe i chamskie odzywki zamiast konkretnej informacji.A nie przepraszam...otrzymuje informacje,ze kolege "nie interesuje to tez",ze "szefulo",ze kolega ma jakies inne misje do "odwalenia" jako osoba niezastapiona w wydawnictwie.

Akceptuje,przed profesjonalizmem nisko glowe sklaniam i tradycyjnej juz kultury osobistej gratuluje :blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

To jak w pewnym Krakowskim antykwariacie się ostało. Wchodzę w odmęt regału, wyciągam z uśmiechem Tokarza, Wojna polsko-ruska..., nowa edycja Volumenu [z lat 90'tych] żeby sprawdzić z ciekawości cenę... a tam 900 zł nabite. Kobiety się pytam, a za co ta cena? Przecież na aukcjach internetowych najwyżej po 300 zł chodzą nowe egzemplarze, a stare przedwojenne zbywają za nie więcej jak 400-500; a ta ze zgrozą na twarzy odpowiedziała:

Jak pana nie stać to proszę nie zadawać dziwnych pytań. :unsure:

Nie żebym był złośliwy, ale w moskiewskich antykwariatach, po przeliczeniu za najwyżej 200zł, można było nabyć świetne opracowania historyczne z XIX i XX stulecia, które ta... niemądra kobieta i ludzie jej pokroju w kraju wystawiają czasami na aukcje za 3 czy 4 tys. zł. [Choćby opracowanie Smitta, o ofensywie Paskieiwcza w 1831 r. na Warszawę, z kompletem map. W Petersburgu kupiłem za 90 zł, tutaj na allegro jakościowo słaby egzemplarz widziałem za przeszło 3 tys...]

Edytowane przez bavarsky

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W sumie to sprawa jest prosta i nie trzeba kierować pytań do pana Jarczyka, zwłaszcza że odpowiedź sprawia mu tak przeogromną trudność.

Kontakt

Wydawnictwo "Okręty Wojenne"

ul. Krzywoustego 16,

42-605 Tarnowskie Góry

Polska/Poland

tel:+48 (032) 384-48-61

nr konta: 94 1050 1386 1000 0002 0086 6507

Prenumerata:

półroczna (3 numery) - 73 zł

roczna (6 numerów) - 135 zł

dwuletnia (12 numerów) - 265 zł

http://www.okretywojenne.pl/ow/redakcja/?OW=d01b03265d2c94f9b244fa6bcf18cc24

W przypadku dodatkowych pytań zapewne można zwrócić się drogą elektroniczną:

e-mail: okrety@ka.home.pl

Choć nie zagwarantuję, że odpowie sam "szefulo".

;)

Ja zaś nie bardzo rozumiem jak można odpowiadać na tak skonstruowaną ankietę podczepioną do tematu?

Zatem odpowiadając na:

"Jakie są Twoje propozycje uatrakcyjnienia"

Stanowczo poprawić PR.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Glasisch   

Dziekuje pieknie Secesjonisto i witam po wakacyjnej przerwie :)

jak pięknie ci dogodził

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.