Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

[Forum] historycy.org

Rekomendowane odpowiedzi

gregski   

Jeśli chodzi o „Historyków.org „to było to moje pierwsze forum. Tam nauczyłem się spamować i tam pisałem swoje pierwsze offtopy, tak więc jest jasne, że darzę je sporym sentymentem.

Forum jest bardzo duże co sprawia, że obok bardzo kompetentnych ludzi z olbrzymią wiedzą brylują też tacy którzy powinni raczej czytać (dużo) niż pisać. „Utrollenie” wydaje mi się spore i złożyłbym to na karb świetnie prosperującego działu „Mównica” który znakomicie nadaje się na pożywkę dla tego typu osobników którzy ciągną do niego jak muchy do .. tego…no…miodu!

Czasem tam zaglądam w poszukiwaniu jakiejś informacji, gdyż jak wcześniej zaznaczyłem jest tam spora grupa ludzi znającą się na rzeczy i ich posty można traktować bardzo poważnie. (Trzeba je tylko odsiać od plew.)

Jak dla mnie forum „Historycy.org” jest czymś w rodzaju instytucji (przyznam, że trochę molochowatej), w przeciwieństwie do tego forum które odbieram jako coś w rodzaju klubu. (Może dlatego, że zdołałem się zakolegować z większością starych i stałych userów)

A wracając do ‘historyków” to oceniam to forum naprawdę pozytywnie.

Edytowane przez Jarpen Zigrin
Administrator: Temat wydzielony z wątku o historycy.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Trzeba przyznać, że kol. Robin Hood od jakiegoś czasu zapewnia nam darmową reklamę na historykach. Co prawda później komentarze są raczej mało pochlebne, ale ponoć lepiej żeby mówili źle, niż wcale...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Od ponad tygodnia mam problemy ze wstępem na historyków. Po zalogowaniu pojawia się dziwny komunikat po angielsku na białym tle. Też tak może macie i jaka może być zatem tego przyczyna?

Komunikat zawiera taką oto treść:

IPB WARNING [2] FUNC::require_once(CACHE_PATHskin_cache/cacheid_5/skin_global.php) [function.FUNC-require-once]: failed to open stream: No such file or directory (Line: 507 of /sources/functions.php)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smardz   

Od ponad tygodnia mam problemy ze wstępem na historyków. Po zalogowaniu pojawia się dziwny komunikat po angielsku na białym tle. Też tak może macie i jaka może być zatem tego przyczyna?

Komunikat zawiera taką oto treść:

IPB WARNING [2] FUNC::require_once(CACHE_PATHskin_cache/cacheid_5/skin_global.php) [function.FUNC-require-once]: failed to open stream: No such file or directory (Line: 507 of /sources/functions.php)

Musisz sięgnąć pamięcią wstecz, z którym z moderatorów owego zacnego forum miałeś przyjemność polemizować.

Moim zdaniem zostałeś zbanowany. Któryś z modów/adminów zablokował ci dostęp do strony.

Teraz się może zastanawiać dlaczego.

To taka "ich" metoda działania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Od ponad tygodnia mam problemy ze wstępem na historyków. Po zalogowaniu pojawia się dziwny komunikat po angielsku na białym tle. Też tak może macie i jaka może być zatem tego przyczyna?

Komunikat zawiera taką oto treść:

IPB WARNING [2] FUNC::require_once(CACHE_PATHskin_cache/cacheid_5/skin_global.php) [function.FUNC-require-once]: failed to open stream: No such file or directory (Line: 507 of /sources/functions.php)

Witam Gronostaju.

Sprawdzilem i w moim przypadku wszystko dziala bez najmniejszego problemu.Moze faktycznie Cie zbanowano.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

Na 99% to komunikat o zbanowaniu. Pamiętam u siebie podobny.

Pozdr.

Edytowane przez bavarsky

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Na 99% to komunikat o zbanowaniu. Pamiętam u siebie podobny.

Pozdr.

Robią taką blokadę wraz z czwartym ostrzeżeniem, po miesiącu zdejmują.

Tak przynajmniej u mnie było.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

Net Skater? Ale z tego co pamiętam to bardzo porządny użytkownik i moderator. W sumie to nie mam ani do niego ani do nikogo żalu. Historycy, niewątpliwie jest ciekawym portalem społecznościowym[? tak to się fachowo nazywa?], zrzeszającym często bardzo interesujące postaci.

Pozdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

To wychodzi, że jestem grzeczny, bo u mnie na trzecim warnie się skończyło. :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Net Skater? Ale z tego co pamiętam to bardzo porządny użytkownik i moderator.

Pewnie tak-mimo że moderuje dział w którym pisałem o WTC i mimo że jest odmiennego zdania nie wlepił mi żadnego ostrzeżenia.

Silent hunter już wykorzystał funkcje moderatora do wlepienia mi ostrzeżeń z tego tytułu.

o wychodzi, że jestem grzeczny, bo u mnie na trzecim warnie się skończyło

U mnie na czwartym, teraz mam tylko jednego.

I jakoś ostatnio nic nie wlepiają-robię się grzeczniutki chyba :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.