Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Który aktor był najlepszym odtwórcą roli Jamesa Bonda?

Najlepiej grał Bonda:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Sean Connery
      16
    • George Lazenby
      0
    • Roger Moore
      9
    • Timothy Dalton
      1
    • Pierce Brosnan
      10
    • Daniel Craig
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie trudny wybór Connery to jakby ideał, na nim się wszyscy wzorowali, ale ja oddam głos na Brosnana, tylko szkoda, że według mnie nie było mu dane zagrać w takich świetnych odcinkach jak poprzednicy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

A czemu nie ma najnowszego Bonda Daniela Craiga? Ja też wybieram Connery'ego. Brosman mi nie pasował do tej roli.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

Brosman to jeszcze pół biedy, najgorszy to był Dalton i ten jego irytujący wyraz twarzy :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie ma najnowszego Bonda Daniela Craiga? Ja też wybieram Connery'ego. Brosman mi nie pasował do tej roli.

Bo trudno go oceniać po 1 filmie jak zagra w 2 równie dobrze jak uważają krytycy to będzie wiarygodniej. Osobiście jeszcze go nie widziałem, ale podobno jest świetny. Napewno wbiorę się do kinca. Co do Brosnana to ja będę go bronił trafiły mu się średnie bondy, ale jako agent pasował do nich naprawdę dobrze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   
Bo trudno go oceniać po 1 filmie

Lazenby też grał tylko w jednym filmie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bo trudno go oceniać po 1 filmie

Lazenby też grał tylko w jednym filmie...

Ok co to za problem dodać tego nowego, ale jest taka euforia na tego Bonda, że głosy na niego mogą być nią podyktowane. Ponadto mało kto go widział wczoraj była premiera.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Connery to Bond ideał. :D Nowego Bonda widziałem jakiś czas temu w kinie i muszę powiedzieć, że to było dobrze wydane kilka złotych :P Świetny, trzymający w napięciu film. Polecam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Czyżby renesans Bonda? Bo nie wiem jak wy oceniace ale dla mnie ostatnie ,,brosmany''

to porażka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu. Osobiście lubię Brosnana. Nawiązywał trochę do Bonda granego przez Connery'ego. Mój numer dwa po nim, Craig się sprawdził, ale chciałbym go jeszcze zobaczyć w następnym Bondzie, tak dla porównania czy trzyma poziom :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Connery jest najlepszy. Reszta - dobra, żaden IMHO nie dorasta Conneremu do pięt, ale katastrofy jeszcze nie ma.

Connery ma swój styl, jest dystyngowany, niekiedy poważny, niekiedy dowcipny, niekiedy kokieteryjny, itp... taki, jaki powinien być... inni - za sztywni, za żartobliwi, za hermetyczni lub supermanowscy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.