• Ogłoszenia

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/16

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/16

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Portal "historia.org.pl"

Fora

 1. Historia.org.pl - Polski Portal Historyczny   (24909 przekierowań)

  Portal "historia.org.pl" - historia, kultura, muzea, matura, rekonstrukcje i recenzje historyczne. Najlepsza strona historii.

 2. Historia.org.pl - aktualnie trwające konkursy   (12882 przekierowań)

  Aktualnie trwające konkursy w portalu "historia.org.pl".

 3. Blogi historyczne   (6151 przekierowań)

  Blogi.historia.org.pl to pierwsza w Polsce blogosfera poświęcona w całości historii i tematom pokrewnym. Stworzona przez historyków dla historyków. jako miejsce wymiany myśli i opinii, gdzie na polemikach spotykają się profesjonaliści z pasjonatami.

 4. Kalendarz wydarzeń historycznych 2017   (629 przekierowań)

  Zobacz spis najciekawszych imprez historycznych w Polsce. Czekamy także na informacje dotyczące wszelkich przedsięwzięć historycznych organizowanych w Polsce. Jeśli chcesz, by przedsięwzięcie związane z historią znalazło się w naszym kalendarzu lub chciałbyś uzyskać nasz patronat medialny skontaktuj się z nami: redakcja@historia.org.pl. Kalendarz jest na bieżąco aktualizowany.